TDG50IMP na obrábění díry vyvrtávacích otvorů
Průměr vrtání: 1,377 "-15,74" (35-400 mm), vrtací lišta: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, axiální posuv: 280mm
TDG50IMP Line vyvrtávačka
image.png
Kompaktní a modulární design
Mohlo by se snadno použít při vrtání na poli na velkoplošných ocelových konstrukcích, zejména pro úzkou úpravu prostoru. Pevná může být vodorovná nebo svislá, rotační hnací jednotka a podávací jednotka mohou být upevněny kdekoliv na vrtací tyči. Jednotka posuvu a rotační jednotka mají pouze 7KG a 5KG, přenosnější, stupňovitější regulační rozsah 0 až 0,5mm, lze snadno dosáhnout výměny vpřed a vzad.
Nudný bar
Vysoce kvalitní legovaná konstrukční ocel zajišťuje přesnost řezání díky vysoké pevnosti a tuhosti. Délka tyče má standardní 3 možnosti: 1828 mm, 2438 mm, 3500 mm, přizpůsobená délka.
Pohonná jednotka
Elektromotor vyrobený v Německu, jednofázový, 1250W a 1800W. může dosáhnout řezů do maximální hloubky 6 mm.
Vynikající škálovatelnost
Ø Volitelně jedna menší vrtací tyč pro dosažení vyvrtání Ø55-400mm.
Ø Tři velikosti čelní plochy pro dosažení obráběcí plochy Ø80-450mm.
Ø Volitelná svářečka s automatickým vrtáním používaná s přenosnou vyvrtávkou.
Parametr
Boring Bar 50mm 30 mm (volitelně)
Vyvrtávací průměr 55-400 mm 35-400 mm (volitelně)
Nudné zásoby 300mm, 600mm 300mm, 600mm
Rychlost posuvu 0-0,5mm / ot 0-0,5mm / ot
Pohonná jednotka Jednofázová, 110V / 230V, 1250 / 1800W Jednofázová, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Tváří v tvář 80-380mm, 120-450mm 80-380mm, 120-450mm
Údaje o testu na místě
Vyvrtávací průměr Hloubka řezu Rychlost posuvu RPM
Φ200 5mm 0,25 45
Φ400 1 mm 0,2 80
Materiál: Q345, pohonná jednotka: 1250W, motor s elektrickým pohonem